StarTech.com TB32HD24K60 USB graphics adapter
Artikelnummer:
TB32HD24K60
€ 60,76
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com TB32HD24K60 USB graphics adapter
Gebruik de meest veeleisende applicaties op twee 4K 60 Hz schermen, met uw Mac of pcThe StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 224 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Breedte verpakking | 144 mm |
Certificaten
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
|---|
Kenmerken
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
|---|---|
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zilver |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
Minimale systeemeisen
| Mac-compatibiliteit | Ja |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 103 g |
|---|
Prestatie
| USB-connectortype | USB Type-C |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Data transfer snelheid (max) | 40 Gbit/s |
| HDMI-uitgang | Ja |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 322 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 429 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 440 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 16 mm |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 114 mm |
StarTech.com TB32HD24K60 USB graphics adapter
€ 60,76
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW