StarTech.com SLMPT2VGA video cable adapter
Artikelnummer:
SLMPT2VGA
€ 17,28
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com SLMPT2VGA video cable adapter
Sluit uw SlimPort-apparaat aan op een VGA-scherm of -projector, ideaal voor SlimPort Chromebook-computers
Met de SLMPT2VGA Micro USB (SlimPort) naar VGA-adapter kunt uw SlimPort / MyDP-laptop of -smartphone op elke VGA-tv, -scherm of -projector aansluiten. Perfect als uitbreiding van de werkruimte of voor het bekijken van inhoud van uw HP Chromebook 11 laptop, LG Optimus G Pro of G2 smartphone op een groter scherm, biedt de adapter een eenvoudige manier om uw productiviteit te verhogen of uw scherm met een groep te delen.
De SlimPort-naar-VGA-adapter ondersteunt videoresoluties tot 1920x1200 bij 60 frames per seconde, waardoor u video-inhoud met hoge resolutie op uw scherm kunt bekijken zonder de videokwaliteit bij games of video's te moeten opofferen. U kunt ook de 3,5 mm audio jack van uw bronapparaat gebruiken om stereo audio op uw luidsprekers weer te geven; daarvoor hoeft u alleen een 3,5 mm audiokabel van uw bronapparaat op uw weergaveapparaat of luidsprekersysteem aan te sluiten.
Daarnaast heeft deze compacte, lichte adapter een Micro USB-poort aan de zijkant, waardoor u tegelijkertijd uw mobiele apparaat kunt opladen en inhoud op een extra scherm kunt weergeven. Deze adapter is dus een gemakkelijke en zeer mobiele accessoire voor het aansluiten van uw SlimPort/MyDP-apparaat op een groter scherm, zelfs als u onderweg bent.Â
De SlimPort-adapter is bedoeld voor de weergaven van door gebruikers gemaakte inhoud zoals presentaties, documenten en werkbladen op een VGA-projector of -scherm. HDCP-versleutelde inhoud wordt niet weergegeven en bepaalde apparaten verzenden HDCP voor alle inhoud waardoor deze adapter niet geschikt is voor dergelijke apparaten.Â
Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Verhoog uw productiviteit door uw desktop uit te breiden naar een VGA-scherm voor extra werkruimte, of deel uw SlimPort-apparaat met een groter scherm voor groepsweergave
- Speel games en video's zonder een frame te missen, door ondersteuning van video-inhoud voor 60 frames per seconde
- Houd uw mobiele apparaat altijd opgeladen terwijl u bent aangesloten op de adapter, dankzij de USB-voeding met gelijktijdige oplaadondersteuning
- Maximaliseer uw mobiliteit met een compacte, lichte adapter die u gemakkelijk met uw smartphone of tablet kunt meenemen
Met de SLMPT2VGA Micro USB (SlimPort) naar VGA-adapter kunt uw SlimPort / MyDP-laptop of -smartphone op elke VGA-tv, -scherm of -projector aansluiten. Perfect als uitbreiding van de werkruimte of voor het bekijken van inhoud van uw HP Chromebook 11 laptop, LG Optimus G Pro of G2 smartphone op een groter scherm, biedt de adapter een eenvoudige manier om uw productiviteit te verhogen of uw scherm met een groep te delen.
De SlimPort-naar-VGA-adapter ondersteunt videoresoluties tot 1920x1200 bij 60 frames per seconde, waardoor u video-inhoud met hoge resolutie op uw scherm kunt bekijken zonder de videokwaliteit bij games of video's te moeten opofferen. U kunt ook de 3,5 mm audio jack van uw bronapparaat gebruiken om stereo audio op uw luidsprekers weer te geven; daarvoor hoeft u alleen een 3,5 mm audiokabel van uw bronapparaat op uw weergaveapparaat of luidsprekersysteem aan te sluiten.
Daarnaast heeft deze compacte, lichte adapter een Micro USB-poort aan de zijkant, waardoor u tegelijkertijd uw mobiele apparaat kunt opladen en inhoud op een extra scherm kunt weergeven. Deze adapter is dus een gemakkelijke en zeer mobiele accessoire voor het aansluiten van uw SlimPort/MyDP-apparaat op een groter scherm, zelfs als u onderweg bent.Â
De SlimPort-adapter is bedoeld voor de weergaven van door gebruikers gemaakte inhoud zoals presentaties, documenten en werkbladen op een VGA-projector of -scherm. HDCP-versleutelde inhoud wordt niet weergegeven en bepaalde apparaten verzenden HDCP voor alle inhoud waardoor deze adapter niet geschikt is voor dergelijke apparaten.Â
Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Verhoog uw productiviteit door uw desktop uit te breiden naar een VGA-scherm voor extra werkruimte, of deel uw SlimPort-apparaat met een groter scherm voor groepsweergave
- Speel games en video's zonder een frame te missen, door ondersteuning van video-inhoud voor 60 frames per seconde
- Houd uw mobiele apparaat altijd opgeladen terwijl u bent aangesloten op de adapter, dankzij de USB-voeding met gelijktijdige oplaadondersteuning
- Maximaliseer uw mobiliteit met een compacte, lichte adapter die u gemakkelijk met uw smartphone of tablet kunt meenemen
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 40 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 80 mm |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
|---|
Overige specificaties
| Hoogte | 10 mm |
|---|---|
| Breedte | 26 mm |
| Diepte | 140 mm |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 13 g |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
Inhoud van de verpakking
| Gebruikershandleiding | Ja |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC, REACH |
|---|---|
| Chipset | Analogix - 7732 |
| Snoerlengte | 0,1 m |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type converter | Actieve video-omzetter |
StarTech.com SLMPT2VGA video cable adapter
€ 17,28
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW