StarTech.com PYO2L internal power cable
Artikelnummer:
PYO2L
€ 2,95
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PYO2L internal power cable
Sluit twee LP4-randapparaten (CD/DVD-ROM drives etc.) aan op een enkele LP4-connector
De PYO2L LP4 naar 2x LP4 Voedingskabel Y-adapter is voorzien van een mannelijke LP4-connector die wordt opgesplitst naar twee vrouwelijke LP4-connectoren kosteneffectieve oplossing voor het aansluiten van twee apparaten via LP4 (CD/DVD-ROM-drives, IDE harde schijven, enz.) op een enkele LP4-aansluiting van de computervoeding.
The StarTech.com Advantage
- Maak aansluitingen vrij op de voeding door twee apparaten aan te sluiten op een enkele verbinding
- Met levenslange garantie door StarTech.com
De PYO2L LP4 naar 2x LP4 Voedingskabel Y-adapter is voorzien van een mannelijke LP4-connector die wordt opgesplitst naar twee vrouwelijke LP4-connectoren kosteneffectieve oplossing voor het aansluiten van twee apparaten via LP4 (CD/DVD-ROM-drives, IDE harde schijven, enz.) op een enkele LP4-aansluiting van de computervoeding.
The StarTech.com Advantage
- Maak aansluitingen vrij op de voeding door twee apparaten aan te sluiten op een enkele verbinding
- Met levenslange garantie door StarTech.com
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 28 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 225 mm |
| Hoogte verpakking | 9 mm |
| Breedte verpakking | 125 mm |
Certificaten
| Certificering | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 0,23 m |
|---|---|
| Kleur van het product | Verschillende kleuren, Wit |
| Aansluiting 1 | Molex (4-pin) |
| Aansluiting 2 | SP4 (4-pin) + LP4 (4-pin) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 300 g |
|---|
StarTech.com PYO2L internal power cable
€ 2,95
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW