StarTech.com PEXUSB311A1E interface cards/adapter
Artikelnummer:
PEXUSB311A1E
€ 24,38
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PEXUSB311A1E interface cards/adapter
Voeg één USB 3.2 Gen 2 poort en één eSATA (6 Gbps) poort toe aan uw computer, via een PCI Express-sleuf
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | PCIe |
|---|---|
| Aantal eSATA-poorten | 1 |
| Output interface | eSATA |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Uitbreidingskaartstandaard | PCIe 3.0 |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Linux | Ja |
|---|---|
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 46 g |
|---|---|
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 93 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, TAA, REACH |
| Kleur van het product | Rood |
Kenmerken
| Chipset | ASMedia - ASM2142, ASMedia - ASM1351 |
|---|---|
| Data transfer snelheid (max) | 10 Gbit/s |
| UASP-ondersteuning | Ja |
Technische details
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 122 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 142 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 170 mm |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 90 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -25 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 50 °C |
StarTech.com PEXUSB311A1E interface cards/adapter
€ 24,38
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW