StarTech.com PEXUS313AC2V interface cards/adapter
Artikelnummer:
PEXUS313AC2V
€ 45,08
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PEXUS313AC2V interface cards/adapter
Voeg drie USB-A poorten en één USB-C toe, via twee hostcontrollers, met behulp van een standaard PCI Express sleuf
Met deze USB 3.1 PCIe-kaart kunt u drie USB Type-A poorten en een USB Type-C poort aan uw computer toevoegen, via een PCI Express-sleuf. Het maakt het gemakkelijk om uw pc te upgraden naar de snellere USB 3.1 (10 Gbps) zodat u toegang hebt tot nieuwere randapparaten met twee keer de snelheid van traditionele USB 3.0 (5 Gbps) kaarten. Hogere USB-snelheid Wanneer meerdere apparaten zijn aangesloten, wordt de maximale bandbreedte bij traditionele enkele bus USB-kaarten over alle poorten verdeeld. Door twee hostcontroller chipsets te gebruiken, verdeeld over twee poorten in plaats van vier, biedt deze 4-poorts PCIe-naar-USB 3.1 kaart tot 10 Gbps voor elke set van twee USB-poorten. Het vermindert prestatieknelpunten en verdubbelt uw totaal beschikbare bandbreedte tot 20 Gbps. Met ondersteuning van hogere data-throughput is deze kaart ideaal voor externe harde schijven, harde-schijfbehuizingen en grote externe opslagapparaten. Het maakt het mogelijk om meerdere apparaten tegelijk te lezen en te schrijven. Gedeelde bandbreedte De 4-poorts USB 3.1 controllerkaart heeft twee onafhankelijke kanalen naar uw computer en deelt 10 Gbps bandbreedte tussen de twee USB-poorten. Elke set van twee poorten deelt een gecombineerde bandbreedte van 10 Gbps. Als één apparaat het kanaal gebruikt, biedt de kaart dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps aan het apparaat. Als twee apparaten het kanaal tegelijkertijd gebruiken, wordt de 10 Gbps bandbreedte door beide apparaten gedeeld. De PEXUS313AC2V wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Voeg drie USB-A en een USB-C externe USB 3.1 poorten toe op twee onafhankelijke buskanalen
- Verstuur bestanden sneller en krijg sneller toegang tot USB 3.1 apparaten, met tot 10 Gbps throughput
- Verbind grote externe opslagoplossingen: optionele LP4- of SATA-voedingsconnector levert tot 900 mA per USB-poort
Met deze USB 3.1 PCIe-kaart kunt u drie USB Type-A poorten en een USB Type-C poort aan uw computer toevoegen, via een PCI Express-sleuf. Het maakt het gemakkelijk om uw pc te upgraden naar de snellere USB 3.1 (10 Gbps) zodat u toegang hebt tot nieuwere randapparaten met twee keer de snelheid van traditionele USB 3.0 (5 Gbps) kaarten. Hogere USB-snelheid Wanneer meerdere apparaten zijn aangesloten, wordt de maximale bandbreedte bij traditionele enkele bus USB-kaarten over alle poorten verdeeld. Door twee hostcontroller chipsets te gebruiken, verdeeld over twee poorten in plaats van vier, biedt deze 4-poorts PCIe-naar-USB 3.1 kaart tot 10 Gbps voor elke set van twee USB-poorten. Het vermindert prestatieknelpunten en verdubbelt uw totaal beschikbare bandbreedte tot 20 Gbps. Met ondersteuning van hogere data-throughput is deze kaart ideaal voor externe harde schijven, harde-schijfbehuizingen en grote externe opslagapparaten. Het maakt het mogelijk om meerdere apparaten tegelijk te lezen en te schrijven. Gedeelde bandbreedte De 4-poorts USB 3.1 controllerkaart heeft twee onafhankelijke kanalen naar uw computer en deelt 10 Gbps bandbreedte tussen de twee USB-poorten. Elke set van twee poorten deelt een gecombineerde bandbreedte van 10 Gbps. Als één apparaat het kanaal gebruikt, biedt de kaart dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps aan het apparaat. Als twee apparaten het kanaal tegelijkertijd gebruiken, wordt de 10 Gbps bandbreedte door beide apparaten gedeeld. De PEXUS313AC2V wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Voeg drie USB-A en een USB-C externe USB 3.1 poorten toe op twee onafhankelijke buskanalen
- Verstuur bestanden sneller en krijg sneller toegang tot USB 3.1 apparaten, met tot 10 Gbps throughput
- Verbind grote externe opslagoplossingen: optionele LP4- of SATA-voedingsconnector levert tot 900 mA per USB-poort
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | PCIe |
|---|---|
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| Output interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal Internal SATA ports | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Uitbreidingskaartstandaard | PCIe 2.0 |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.9 Mavericks |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 81 g |
|---|---|
| Hoogte | 20 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 126 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC |
| Kleur van het product | Zwart |
Kenmerken
| Chipset | ASMedia - ASM1142, Pericom PI7C9X2G308GP |
|---|---|
| Data transfer snelheid (max) | 10 Gbit/s |
| UASP-ondersteuning | Ja |
Technische details
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 134 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 142 mm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
StarTech.com PEXUS313AC2V interface cards/adapter
€ 45,08
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW