StarTech.com PEXM2SAT3422 interface cards/adapter
Artikelnummer:
PEXM2SAT3422
€ 72,86
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PEXM2SAT3422 interface cards/adapter
Voeg twee Next Generation Form Factor M.2 SSD's en twee SATA-poorten toe aan uw computer via PCI Express
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | PCIe |
|---|---|
| Output interface | M.2 |
| Aantal Internal SATA ports | 2 |
| SATA herziening | 3.0 |
| Poort-multiplier | Ja |
| Uitbreidingskaartstandaard | PCIe 2.0 |
| Uitbreidingskaart vormfactor | Volledige hoogte / Laag profiel |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 68 g |
|---|---|
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 180 mm |
Logistieke gegevens
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 357 mm |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 465 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC |
Kenmerken
| Chipset | Marvell - 88SE9230 |
|---|---|
| Soorten RAID | 0, 1, 10, JBOD |
| Data transfer snelheid (max) | 6 Gbit/s |
Technische details
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 169 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 162 mm |
| Hoogte verpakking | 47 mm |
| Breedte verpakking | 219 mm |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -25 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 50 °C |
StarTech.com PEXM2SAT3422 interface cards/adapter
€ 72,86
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW