StarTech.com PEX2S1P553B interface cards/adapter
Artikelnummer:
PEX2S1P553B
€ 32,28
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PEX2S1P553B interface cards/adapter
Voeg een parallelle poort en twee RS-232 seriële poorten toe aan uw pc via een PCI Express-uitbreidingsslot
De PEX2S1P553B 2S1P PCI Express Seriële Parallelle Combokaart met Breakout-kabel combineert de functionaliteit van parallelle en seriële kaarten en voegt twee seriële RS232-poorten en een parallelle poort toe via een enkele PCI Express-slot.
De kaart heeft een low-profile ontwerp en wordt geleverd met een optionele standaard bracket, waardoor het geschikt is voor vrijwel elke computer. De meegeleverde breakout-kabel maakt 3 poorten van een enkele aansluiting op de kaart, zodat de verbindingen niet zo onhandig dicht bij elkaar liggen zoals bij vaste/statische poorten. Compatibel met een verscheidenheid aan besturingssystemen, waaronder DOS, Windows 7/ Server 2008 98SE/ Vista/ XP/ Server 2003/ 2000/98SE (32/64-bit), Linux en Mac OS X.
De kaart beschikt ook over een enkele chip, die zorgt voor een optimale snelheid en betrouwbaarheid, en de CPU-belasting vermindert met maar liefst 48% ten opzichte van conventionele kaarten met bridge-chip
Dit product geldt als vervanging voor onze PEX2S1P552B -kaart.
Met levenslange garantie en gratis technische ondersteuning door StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Ontwerp met breakout-kabel en zowel standaard als low-profile brackets in één slot biedt een veelzijdige oplossing voor het toevoegen van drie extra poorten (2 serieel, 1 parallel) aan vrijwel elk systeem, waaronder geïntegreerde toepassingen met beperkte ruimte
- Ontwerp met enkele chip vermindert CPU-belasting voor verbeterde prestaties en betrouwbaarheid
- Uitgebreide ondersteuning van besturingssystemen, waaronder 64-bit Windows, voor een eenvoudige integratie in gemengde omgevingen
De PEX2S1P553B 2S1P PCI Express Seriële Parallelle Combokaart met Breakout-kabel combineert de functionaliteit van parallelle en seriële kaarten en voegt twee seriële RS232-poorten en een parallelle poort toe via een enkele PCI Express-slot.
De kaart heeft een low-profile ontwerp en wordt geleverd met een optionele standaard bracket, waardoor het geschikt is voor vrijwel elke computer. De meegeleverde breakout-kabel maakt 3 poorten van een enkele aansluiting op de kaart, zodat de verbindingen niet zo onhandig dicht bij elkaar liggen zoals bij vaste/statische poorten. Compatibel met een verscheidenheid aan besturingssystemen, waaronder DOS, Windows 7/ Server 2008 98SE/ Vista/ XP/ Server 2003/ 2000/98SE (32/64-bit), Linux en Mac OS X.
De kaart beschikt ook over een enkele chip, die zorgt voor een optimale snelheid en betrouwbaarheid, en de CPU-belasting vermindert met maar liefst 48% ten opzichte van conventionele kaarten met bridge-chip
Dit product geldt als vervanging voor onze PEX2S1P552B -kaart.
Met levenslange garantie en gratis technische ondersteuning door StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Ontwerp met breakout-kabel en zowel standaard als low-profile brackets in één slot biedt een veelzijdige oplossing voor het toevoegen van drie extra poorten (2 serieel, 1 parallel) aan vrijwel elk systeem, waaronder geïntegreerde toepassingen met beperkte ruimte
- Ontwerp met enkele chip vermindert CPU-belasting voor verbeterde prestaties en betrouwbaarheid
- Uitgebreide ondersteuning van besturingssystemen, waaronder 64-bit Windows, voor een eenvoudige integratie in gemengde omgevingen
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
|---|---|
| Parallelle poort(en) | 1 |
| Seriële poort(en) | 2 |
| Hostinterface | PCIe |
| Output interface | Parallel, Serie |
| Uitbreidingskaart vormfactor | Low-profile |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.4 Tijger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Andere ondersteundende systemen | Windows Embedded POSReady 2009, Windows XP Embedded |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 225 g |
|---|---|
| Hoogte | 79 mm |
| Breedte | 23 mm |
| Diepte | 95 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
Kenmerken
| Chipset | ASIX - MCS9901CV-CC |
|---|---|
| Ondersteunt EPP en ECP | Ja |
| Baud snelheid | 230,4 Kbit/s |
| Data bits | 5, 6, 7, 8 |
| Parity bit | Even, Mark, Nee, ODD, Ruimte |
| FIFO (First In, First Out) | 256 B |
| Logical block addressing (LBA) ondersteuning | 8 Bit |
Technische details
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 317 g |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Serie |
| Diepte verpakking | 143 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Breedte verpakking | 173 mm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Meegeleverde drivers | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 85 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
StarTech.com PEX2S1P553B interface cards/adapter
€ 32,28
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW