StarTech.com PEX2PECP2 interface cards/adapter
Artikelnummer:
PEX2PECP2
€ 16,16
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PEX2PECP2 interface cards/adapter
Voeg 2 snelle IEEE 1284 parallelle poorten (EPP/ECP/SPP/PS2) toe aan uw computer via een PCI Express-uitbreidingsslot
De PEX2PECP2 2-poort PCI Express Parallelle Kaart (EPP/ECP/SPP/PS2) voegt twee IEEE 1284 parallelle poorten toe aan uw pc met ondersteuning voor parallelle datacommunicatie bij snelheden tot 1,5 Mbit/s.
Deze snelle 2-poort PCI Express parallelle kaart voegt 2 DB25 parallelle poorten toe, ideaal voor het aansluiten van printers, scanners, geheugenkaartlezers, barcodescanners en nog veel meer. Door het gemak van plug-and-play functionaliteit verloopt het installeren van de parallelle adapterkaart zonder problemen. De PCI-E parallelle kaart wordt geleverd met standaard en low-profile brackets, voor compatibiliteit met kleine vormfactor en geïntegreerde systemen.
Met levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- De meegeleverde standaard en low profile brackets zorgen ervoor dat de kaart in vrijwel elk systeem kan worden geïnstalleerd
- Gebruik bestaande parallelle apparaten op PCI Express-systemen en bespaar kosten en moeite randapparatuur te moeten upgraden om op nieuwere systemen te kunnen werken
- Ondersteunt de protocollen SPP, EPP, ECP en PS/2 voor maximale compatibiliteit met uw parallelle randapparatuur
De PEX2PECP2 2-poort PCI Express Parallelle Kaart (EPP/ECP/SPP/PS2) voegt twee IEEE 1284 parallelle poorten toe aan uw pc met ondersteuning voor parallelle datacommunicatie bij snelheden tot 1,5 Mbit/s.
Deze snelle 2-poort PCI Express parallelle kaart voegt 2 DB25 parallelle poorten toe, ideaal voor het aansluiten van printers, scanners, geheugenkaartlezers, barcodescanners en nog veel meer. Door het gemak van plug-and-play functionaliteit verloopt het installeren van de parallelle adapterkaart zonder problemen. De PCI-E parallelle kaart wordt geleverd met standaard en low-profile brackets, voor compatibiliteit met kleine vormfactor en geïntegreerde systemen.
Met levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- De meegeleverde standaard en low profile brackets zorgen ervoor dat de kaart in vrijwel elk systeem kan worden geïnstalleerd
- Gebruik bestaande parallelle apparaten op PCI Express-systemen en bespaar kosten en moeite randapparatuur te moeten upgraden om op nieuwere systemen te kunnen werken
- Ondersteunt de protocollen SPP, EPP, ECP en PS/2 voor maximale compatibiliteit met uw parallelle randapparatuur
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Parallelle poort(en) | 2 |
|---|---|
| Hostinterface | PCIe |
| Output interface | Parallel |
Technische details
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 188 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 169 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 144 mm |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Overige specificaties
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 1,5 Mbit/s |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 8 (32/64), 7 (32/64), Vista(32/64), XP(32/64), 2000, Windows Sever 2008 R2, 2003 (32/64), Linux |
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Kleur van het product | Meerkleurig |
Kenmerken
| Chipset | ASIX/MosChip MCS9865 |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 51 g |
|---|---|
| Hoogte | 86 mm |
| Breedte | 19 mm |
| Diepte | 121 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 85 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
StarTech.com PEX2PECP2 interface cards/adapter
€ 16,16
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW