StarTech.com PEX2IDE interface cards/adapter
Artikelnummer:
PEX2IDE
€ 18,08
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PEX2IDE interface cards/adapter
Voeg een 2-kanaals IDE-poort toe aan een computer via een PCI Express-slot
Deze PCI Express IDE Controllerkaart biedt een voordelige manier om oudere schijven te gebruiken met moderne computers door een PCI Express-poort om te zetten in een IDE-poort. De IDE-controllerkaart werkt met overdrachtsnelheden tot 133 MB/s en ondersteunt PIO 0/1/2/3/4 en UDMA 33/66/100/133. Met de kaart kunt u op efficiënte wijze een IDE-kanaal toevoegen met ondersteuning voor twee IDE-schijven op hetzelfde kanaal. De PCI Express IDE-controllerkaart met tweevoudig profiel wordt geleverd met zowel een standaard als een low profile / half-height bracket voor aanpassing aan systemen met kleine vormfactor.
The StarTech.com Advantage
- 2 kanalen ondersteunen twee IDE-schijven tegelijk met ondersteuning voor UDMA-6 gegevensoverdracht
- Ondersteuning voor 48-bit LBA voor compatibiliteit met hoge-capaciteit harde schijven van meer dan 137 GB
- Met levenslange garantie en gratis technische ondersteuning door StarTech.com
Deze PCI Express IDE Controllerkaart biedt een voordelige manier om oudere schijven te gebruiken met moderne computers door een PCI Express-poort om te zetten in een IDE-poort. De IDE-controllerkaart werkt met overdrachtsnelheden tot 133 MB/s en ondersteunt PIO 0/1/2/3/4 en UDMA 33/66/100/133. Met de kaart kunt u op efficiënte wijze een IDE-kanaal toevoegen met ondersteuning voor twee IDE-schijven op hetzelfde kanaal. De PCI Express IDE-controllerkaart met tweevoudig profiel wordt geleverd met zowel een standaard als een low profile / half-height bracket voor aanpassing aan systemen met kleine vormfactor.
The StarTech.com Advantage
- 2 kanalen ondersteunen twee IDE-schijven tegelijk met ondersteuning voor UDMA-6 gegevensoverdracht
- Ondersteuning voor 48-bit LBA voor compatibiliteit met hoge-capaciteit harde schijven van meer dan 137 GB
- Met levenslange garantie en gratis technische ondersteuning door StarTech.com
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | PCIe |
|---|---|
| Aantal Parallel ATA aansluitingen | 1 |
| Output interface | IDE/ATA |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 120 g |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Design
| Intern | Ja |
|---|
Kenmerken
| Logical block addressing (LBA) ondersteuning | 48 Bit |
|---|
Technische details
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 200 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Breedte verpakking | 165 mm |
StarTech.com PEX2IDE interface cards/adapter
€ 18,08
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW