StarTech.com PEX1394A2 interface cards/adapter
Artikelnummer:
PEX1394A2
€ 7,86
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PEX1394A2 interface cards/adapter
Voeg 2 native FireWire 400-poorten toe aan uw computer via een PCI Express uitbreidingsslot
Voeg 2 native FireWire 400-poorten toe aan uw computer via een PCI Express uitbreidingsslotDeze FireWire 400-adapterkaart kan in een PCI Express-slot worden geïnstalleerd om 2 IEEE 1394a-poorten toe te voegen, wat het tot een ideale keuze maakt voor het aansluiten van een breed scala van FireWire 400-apparaten, zoals externe opslagmedia, DV-camcorders, HD-videocamera's, multimediaspelers en nog veel meer.De FireWire-adapterkaart is ontworpen op basis van een enkele native PCI Express-chipset die de capaciteiten van PCI Express volledig benut, voor betere prestaties, betrouwbaarheid en kosteneffectiviteit.De adapterkaart wordt bovendien geleverd met een optionele low profile / half-height bracket, die het gemakkelijk maakt om 2 FireWire 400-poorten toe te voegen aan elke computer met wat voor vormfactor dan ook.
The StarTech.com Advantage
- Voeg 2 FireWire-poorten toe aan een computer met een standaard of kleine vormfactor (SFF)
- Maakt gebruik van een native PCI Express-chipset in plaats van een bridge-chip, dat zorgt voor een snelle, betrouwbare en kosteneffectieve FireWire-oplossing
- Met levenslange garantie en gratis technische ondersteuning door StarTech.com
Voeg 2 native FireWire 400-poorten toe aan uw computer via een PCI Express uitbreidingsslotDeze FireWire 400-adapterkaart kan in een PCI Express-slot worden geïnstalleerd om 2 IEEE 1394a-poorten toe te voegen, wat het tot een ideale keuze maakt voor het aansluiten van een breed scala van FireWire 400-apparaten, zoals externe opslagmedia, DV-camcorders, HD-videocamera's, multimediaspelers en nog veel meer.De FireWire-adapterkaart is ontworpen op basis van een enkele native PCI Express-chipset die de capaciteiten van PCI Express volledig benut, voor betere prestaties, betrouwbaarheid en kosteneffectiviteit.De adapterkaart wordt bovendien geleverd met een optionele low profile / half-height bracket, die het gemakkelijk maakt om 2 FireWire 400-poorten toe te voegen aan elke computer met wat voor vormfactor dan ook.
The StarTech.com Advantage
- Voeg 2 FireWire-poorten toe aan een computer met een standaard of kleine vormfactor (SFF)
- Maakt gebruik van een native PCI Express-chipset in plaats van een bridge-chip, dat zorgt voor een snelle, betrouwbare en kosteneffectieve FireWire-oplossing
- Met levenslange garantie en gratis technische ondersteuning door StarTech.com
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Kenmerken
| Chipset | JMB381 |
|---|
Overige specificaties
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 400 Mbit/s |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 2000/XP/Vista |
| Aansluiting(en) | 2 - FireWire 6 pin F |
Poorten & interfaces
| Aantal IEEE 1394-/Firewire-poorten | 2 |
|---|---|
| Hostinterface | PCIe |
| Output interface | PCI Express x1 |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 160 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 142 mm |
StarTech.com PEX1394A2 interface cards/adapter
€ 7,86
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW