StarTech.com PCIUSB3S22 interface cards/adapter
Artikelnummer:
PCIUSB3S22
€ 22,90
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PCIUSB3S22 interface cards/adapter
Voeg via een PCI-slot 2 SuperSpeed USB 3.2 Gen 1-poorten toe aan een computer
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | PCI |
|---|---|
| Output interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal Internal SATA ports | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
Technische details
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 146 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Breedte verpakking | 144 mm |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 90 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -25 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 50 °C |
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Kleur van het product | Rood |
Kenmerken
| Chipset | NEC uPD720202 |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 60 g |
|---|---|
| Hoogte | 10 mm |
| Breedte | 123 mm |
| Diepte | 56 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
StarTech.com PCIUSB3S22 interface cards/adapter
€ 22,90
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW