StarTech.com PCI4S550N interface cards/adapter
Artikelnummer:
PCI4S550N
€ 45,30
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PCI4S550N interface cards/adapter
Voeg vier high-speed RS-232 seriële poorten toe aan uw pc via een PCI-uitbreidingsslot
De PCI4S550N 4-poort PCI Seriële kaart zet een vrije PCI-slot om in vier RS232 seriële poorten een kosteneffectieve oplossing voor het aansluiten van nieuwe of oudere seriële randapparatuur met ondersteuning voor overdrachtsnelheden tot 115 kbit/s.De PCI Seriële kaart is een perfecte oplossing voor het op uw systeem aansluiten van seriële modems, POS-apparaten, PDA's, digitale camera's, printers, ISDN-terminal-adapters en nog veel meer, zonder dat u uw randapparatuur hoeft te upgraden wegens compatibiliteit met nieuwere normen (zoals USB).De Seriële PCI-kaart bespaart tijd en moeite daar deze beschikt over plug-and-play en in een paar minuten kan worden geïnstalleerd. De kaart ondersteunt de besturingssystemen Windows 7, Server 2008 R2, Vista, XP, ME, 2000, 98, 95, NT4, 3.1, DOS en Linux. De seriële kaart biedt bovendien IRQ-sharing, dat zorgt voor gemakkelijke, probleemloze verbindingen, stabiliteit en betrouwbare prestaties.Met levenslange garantie en gratis technische ondersteuning door StarTech.com
The StarTech.com Advantage
- Gegarandeerde compatibiliteit met elke PC met Windows, DOS of Linux voor een eenvoudige integratie in uw applicatie
- Overdrachtsnelheden tot 115.2 kbit/s voor een optimale prestatie van seriële apparaten
- Eenvoudig te installeren en te gebruiken met volledige stap-voor-stap instructies voor een probleemloze seriële oplossing
De PCI4S550N 4-poort PCI Seriële kaart zet een vrije PCI-slot om in vier RS232 seriële poorten een kosteneffectieve oplossing voor het aansluiten van nieuwe of oudere seriële randapparatuur met ondersteuning voor overdrachtsnelheden tot 115 kbit/s.De PCI Seriële kaart is een perfecte oplossing voor het op uw systeem aansluiten van seriële modems, POS-apparaten, PDA's, digitale camera's, printers, ISDN-terminal-adapters en nog veel meer, zonder dat u uw randapparatuur hoeft te upgraden wegens compatibiliteit met nieuwere normen (zoals USB).De Seriële PCI-kaart bespaart tijd en moeite daar deze beschikt over plug-and-play en in een paar minuten kan worden geïnstalleerd. De kaart ondersteunt de besturingssystemen Windows 7, Server 2008 R2, Vista, XP, ME, 2000, 98, 95, NT4, 3.1, DOS en Linux. De seriële kaart biedt bovendien IRQ-sharing, dat zorgt voor gemakkelijke, probleemloze verbindingen, stabiliteit en betrouwbare prestaties.Met levenslange garantie en gratis technische ondersteuning door StarTech.com
The StarTech.com Advantage
- Gegarandeerde compatibiliteit met elke PC met Windows, DOS of Linux voor een eenvoudige integratie in uw applicatie
- Overdrachtsnelheden tot 115.2 kbit/s voor een optimale prestatie van seriële apparaten
- Eenvoudig te installeren en te gebruiken met volledige stap-voor-stap instructies voor een probleemloze seriële oplossing
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 4 |
| Hostinterface | PCI |
| Output interface | Parallel |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Linux | Ja |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 204 g |
|---|---|
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 120 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 85 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, RoSH |
Kenmerken
| Chipset | MosChip MCS9845 |
|---|---|
| FIFO (First In, First Out) | 32 B |
Technische details
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 193 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 143 mm |
| Hoogte verpakking | 31 mm |
| Breedte verpakking | 173 mm |
Overige specificaties
| Ondersteunde data-overdrachtsnelheden | 921000 Kbits/S |
|---|---|
| Mac-compatibiliteit | Ja |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Compatibele besturingssystemen |
DOS, Windows 95/ 98SE/ 2000/ XP(32/64bit)/ Server 2003(32/64bit)/ Vista(32/64bit)/ 7(32/64bit)/ Server 2008 R2, Linux, & Mac OS 10.4.x & Windows XP Embedded/ POS Ready 2009/ Embedded System 2009 OS/ CE 5.0/ CE 6.0 |
| Aansluiting(en) | 4 - DB9 M |
StarTech.com PCI4S550N interface cards/adapter
€ 45,30
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW