StarTech.com PCI2S1P2 interface cards/adapter
Artikelnummer:
PCI2S1P2
€ 21,80
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PCI2S1P2 interface cards/adapter
PCI | RS-232 Serieel | IEEE 1284 Parallel | Levenslange Garantie
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 2 |
| Hostinterface | PCI/PCI-X |
| Output interface | Serie |
| Uitbreidingskaart vormfactor | Volledige hoogte / Laag profiel |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Linux | Ja |
|---|---|
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 141 g |
|---|---|
| Hoogte | 120 mm |
| Breedte | 21,6 mm |
| Diepte | 134 mm |
Logistieke gegevens
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 340 mm |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 360 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 385 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Kenmerken
| Chipset | Asix - MCS9865 |
|---|---|
| Baud snelheid | 115,2 Kbit/s |
| Data bits | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Stop bits | 1, 1.5, 2 |
| Parity bit | Even, Mark, Nee, ODD, Ruimte |
| Flow Control type | Nee, RTS/CTS, XON/XOFF |
| FIFO (First In, First Out) | 256 B |
| Data transfer snelheid (max) | 0,0015 Gbit/s |
Technische details
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 190 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 142 mm |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
StarTech.com PCI2S1P2 interface cards/adapter
€ 21,80
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW