StarTech.com PATA2SATA3 cable gender changer
Artikelnummer:
PATA2SATA3
€ 14,02
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com PATA2SATA3 cable gender changer
Bi-directionele adapter zet IDE om naar SATA of SATA naar IDEThe StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 102 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 142 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Breedte verpakking | 173 mm |
Logistieke gegevens
| Aantal per doos | 40 stuk(s) |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 279 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 402 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 467 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 50 stuk(s) |
Overige specificaties
| Afmetingen (B x D x H) | 50 x 61 x 11 mm |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 20 g |
|---|
Prestatie
| Compatibele producten |
2.5" SATA 3.5" EIDE 3.5" SATA 5.25" SATA 5.25" EIDE |
|---|
Kenmerken
| Materiaal behuizing | Kunststof |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 | 2 x SATA Data 7 pin M/1 x IDE 40 pin F |
| Aansluiting 2 | SP4 M |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
StarTech.com PATA2SATA3 cable gender changer
€ 14,02
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW