StarTech.com MSTCDP123HD USB graphics adapter
Artikelnummer:
MSTCDP123HD
€ 49,28
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com MSTCDP123HD USB graphics adapter
Creëer een high-performance triple-display workstation door een USB Type-C apparaat aan te sluiten op drie onafhankelijke HDMI schermen
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Gewicht en omvang
| USB kabel lengte | 0,3 m |
|---|---|
| Gewicht | 118 g |
Prestatie
| USB-connectortype | USB Type-C |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| HDMI-uitgang | Ja |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC, REACH |
|---|---|
| Refreshrate bij maximale resolutie | 30 Hz |
| Chipset | MegaChips - STDP4320, |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160 |
| HDMI versie | 1.4 |
Design
| Geïntegreerde USB-kabel | Ja |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 300 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 245 mm |
| Hoogte verpakking | 62 mm |
| Breedte verpakking | 154 mm |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 50 - 90 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 220 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 330 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 15 mm |
|---|---|
| Breedte | 65 mm |
| Diepte | 105 mm |
StarTech.com MSTCDP123HD USB graphics adapter
€ 49,28
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW