StarTech.com MDVIHDMIMF video cable adapter
Artikelnummer:
MDVIHDMIMF
€ 10,86
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com MDVIHDMIMF video cable adapter
Deze Mini-DVI naar HDMI Adapterkabel is voorzien van een mannelijke 32-pins mini-DVI-aansluiting en een vrouwelijke HDMI-aansluiting, zodat u het video-uitgangssignaal van een apparaat met mini-DVI-aansluiting kunt weergeven via een tv-toestel of home theater receiver met HDMI-ingang.
Dit is de perfecte oplossing om uw HDTV te gebruiken in plaats van een computermonitor, of om films te kijken rechtstreeks op uw tv-toestel vanaf een Apple MacBook of iMac-computer met mini-DVI-aansluiting.
StarTech.com Voordeel
- Voeg een externe monitor toe aan een Apple® MacBook® of iMac®-computer met mini-DVI-aansluiting voor een eenvoudige configuratie met twee schermen
- Gemakkelijk te installeren en te gebruiken
- Met levenslange garantie door StarTech.com
Dit is de perfecte oplossing om uw HDTV te gebruiken in plaats van een computermonitor, of om films te kijken rechtstreeks op uw tv-toestel vanaf een Apple MacBook of iMac-computer met mini-DVI-aansluiting.
StarTech.com Voordeel
- Voeg een externe monitor toe aan een Apple® MacBook® of iMac®-computer met mini-DVI-aansluiting voor een eenvoudige configuratie met twee schermen
- Gemakkelijk te installeren en te gebruiken
- Met levenslange garantie door StarTech.com
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 26 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 13 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
Logistieke gegevens
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 300 g |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 0,2 m |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Aansluiting 1 | Mini-DVI |
| Aansluiting 2 | HDMI |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
StarTech.com MDVIHDMIMF video cable adapter
€ 10,86
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW