StarTech.com MDPVGDVHD4K video cable adapter
Artikelnummer:
MDPVGDVHD4K
€ 13,08
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com MDPVGDVHD4K video cable adapter
Bewaar deze compacte converter bij uw laptop terwijl u op reis bent, voor aansluiting op vrijwel elk(e) scherm, tv of projector
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 179 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 147 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Breedte verpakking | 173 mm |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC, REACH |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Snoerlengte | 0,11 m |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zilver |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 121 g |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 40 - 50 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 80 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
|---|
Overige specificaties
| Hoogte | 15 mm |
|---|---|
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 103 mm |
StarTech.com MDPVGDVHD4K video cable adapter
€ 13,08
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW