StarTech.com MDPEXT6 DisplayPort cable
Artikelnummer:
MDPEXT6
€ 21,24
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com MDPEXT6 DisplayPort cable
Maak 4k x 2k hoge-resolutieverbindingen met HBR2-ondersteuning tussen uw DisplayPortâ„¢-apparatenThe StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 84 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 18 mm |
| Breedte verpakking | 200 mm |
Kenmerken
| Plug and play | Ja |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Maximum resolutie | 3840 x 2400 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bandwidth | 21600 MB/s |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Kabelclassificatie | CMG (CM) |
| Aantal geleiders | 20 |
| Multi-Stream Transport (MST) | Ja |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 75 g |
|---|
Logistieke gegevens
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 275 mm |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 370 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 415 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 150 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
StarTech.com MDPEXT6 DisplayPort cable
€ 21,24
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW