StarTech.com MDP2VGAMM3W video cable adapter
Artikelnummer:
MDP2VGAMM3W
€ 6,51
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com MDP2VGAMM3W video cable adapter
Sluit een met Mini DisplayPort uitgeruste pc of Mac aan op een nabijgelegen VGA-beeldscherm/-projector, met een korte 91cm witte kabel
Met de MDP2VGAMM3W actieve Mini DisplayPort-naar-VGA-converterkabel kunt u uw voor Mini DisplayPort geschikte desktop of laptop direct aansluiten op een VGA-scherm of -projector, waardoor u de kosten van extra adapters of kabels bespaart en de warboel van vele kabels vermijdt. De stijlvolle witte kabel is bij uitstek geschikt voor het aansluiten van Mac-computers.
De adapterkabel is compatibel met Intel Thunderbolt, wanneer deze direct wordt aangesloten op een ondersteunende DisplayPort over Thunderbolt I/O-poort. Omdat de converterkabel videoresoluties tot 1920x1200 ondersteunt, kunt u bovendien een DisplayPort-videobron op VGA aansluiten zonder de videokwaliteit te moeten opofferen.
De MDP2VGAMM3W wordt gedekt door een StarTech.com 3-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.
The StarTech.com Advantage
- Sluit een Mini DisplayPort-bron direct aan op een VGA-scherm of -projector, zonder extra adapters of kabels
- Bespaar upgradekosten door uw Mini DisplayPort-computer op een VGA-scherm of -projector aan te sluiten
- Bij uitstek geschikt voor Mac-computers, met dezelfde witte kleur
- Vermindert kabelwarboel, dankzij korte kabels
Met de MDP2VGAMM3W actieve Mini DisplayPort-naar-VGA-converterkabel kunt u uw voor Mini DisplayPort geschikte desktop of laptop direct aansluiten op een VGA-scherm of -projector, waardoor u de kosten van extra adapters of kabels bespaart en de warboel van vele kabels vermijdt. De stijlvolle witte kabel is bij uitstek geschikt voor het aansluiten van Mac-computers.
De adapterkabel is compatibel met Intel Thunderbolt, wanneer deze direct wordt aangesloten op een ondersteunende DisplayPort over Thunderbolt I/O-poort. Omdat de converterkabel videoresoluties tot 1920x1200 ondersteunt, kunt u bovendien een DisplayPort-videobron op VGA aansluiten zonder de videokwaliteit te moeten opofferen.
De MDP2VGAMM3W wordt gedekt door een StarTech.com 3-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.
The StarTech.com Advantage
- Sluit een Mini DisplayPort-bron direct aan op een VGA-scherm of -projector, zonder extra adapters of kabels
- Bespaar upgradekosten door uw Mini DisplayPort-computer op een VGA-scherm of -projector aan te sluiten
- Bij uitstek geschikt voor Mac-computers, met dezelfde witte kleur
- Vermindert kabelwarboel, dankzij korte kabels
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 100 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 18 mm |
| Breedte verpakking | 200 mm |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC, REACH |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Chipset | Analogix - 9832 |
| Snoerlengte | 0,91 m |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Kleur van het product | Wit |
| Aansluiting 1 | mini DisplayPort |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Type converter | Actieve video-omzetter |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 78 g |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 40 - 85 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
Logistieke gegevens
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Overige specificaties
| Hoogte | 15 mm |
|---|---|
| Breedte | 34 mm |
| Diepte | 930 mm |
StarTech.com MDP2VGAMM3W video cable adapter
€ 6,51
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW