StarTech.com MDP2VGAA video cable adapter
Artikelnummer:
MDP2VGAA
€ 18,13
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com MDP2VGAA video cable adapter
Sluit uw Mac of pc aan op een VGA-scherm - met een onopvallende 3,5 mm audio-uitgang
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 58 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 20 mm |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC, REACH |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 720p |
| Snoerlengte | 0,184 m |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type converter | Actieve video-omzetter |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 44,4 g |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 40 - 50 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 55 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
|---|
Overige specificaties
| Hoogte | 16 mm |
|---|---|
| Breedte | 44 mm |
| Diepte | 305 mm |
StarTech.com MDP2VGAA video cable adapter
€ 18,13
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW