StarTech.com MDP2DVIMM6W video cable adapter
Artikelnummer:
MDP2DVIMM6W
€ 4,49
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com MDP2DVIMM6W video cable adapter
Sluit een DVI-scherm aan op een met Mini DisplayPort uitgeruste pc of MAC over een afstand van 1,8 m wit
Met de MDP2DVIMM6W Mini DisplayPort-naar-DVI-adapterkabel kunt u uw Mini DP-videobron (desktop, laptop, Ultrabook etc.) direct aansluiten op een DVI-monitor of -projector, waardoor een upgrade naar een voor mini-DisplayPort geschikte monitor vervalt.
De adapterkabel is 1,8 m lang en heeft mannelijke naar mannelijke connectors, waardoor u uw Mini DisplayPort-bron direct op een DVI-scherm kunt aansluiten zonder dat aanvullende kabels vereist zijn.
De adapter is compatibel met Intel Thunderbolt, bij directe aansluiting op een ondersteunende DisplayPort-over-Thunderbolt-I/O-poort en ondersteunt scherm- of projectorresoluties tot 1920x1200 (WUXGA).
MDP2DVIMM6W is een passieve adapter waarvoor een dual-mode DisplayPort-poort (DisplayPort++) vereist is. Zo kunnen DVI- en HDMI-signalen ook door de poort worden geleid.
Gedekt door een StarTech.com 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.
The StarTech.com Advantage
- Sluit een Mini DisplayPort-bron direct aan op een DVI-monitor of -projector, met één mannelijke-naar-mannelijke kabel
Met de MDP2DVIMM6W Mini DisplayPort-naar-DVI-adapterkabel kunt u uw Mini DP-videobron (desktop, laptop, Ultrabook etc.) direct aansluiten op een DVI-monitor of -projector, waardoor een upgrade naar een voor mini-DisplayPort geschikte monitor vervalt.
De adapterkabel is 1,8 m lang en heeft mannelijke naar mannelijke connectors, waardoor u uw Mini DisplayPort-bron direct op een DVI-scherm kunt aansluiten zonder dat aanvullende kabels vereist zijn.
De adapter is compatibel met Intel Thunderbolt, bij directe aansluiting op een ondersteunende DisplayPort-over-Thunderbolt-I/O-poort en ondersteunt scherm- of projectorresoluties tot 1920x1200 (WUXGA).
MDP2DVIMM6W is een passieve adapter waarvoor een dual-mode DisplayPort-poort (DisplayPort++) vereist is. Zo kunnen DVI- en HDMI-signalen ook door de poort worden geleid.
Gedekt door een StarTech.com 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning.
The StarTech.com Advantage
- Sluit een Mini DisplayPort-bron direct aan op een DVI-monitor of -projector, met één mannelijke-naar-mannelijke kabel
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 125 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 240 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 160 mm |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC, REACH |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Chipset | NXP - 3361 |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Kleur van het product | Wit |
| Aansluiting 1 | mini DisplayPort |
| Aansluiting 2 | DVI-D |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Type converter | Passieve video-omzetter |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 100 g |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 40 - 85 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
Logistieke gegevens
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
Overige specificaties
| Hoogte | 15 mm |
|---|---|
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 1800 mm |
StarTech.com MDP2DVIMM6W video cable adapter
€ 4,49
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW