StarTech.com LP4SATAFM cable gender changer
Artikelnummer:
LP4SATAFM
€ 0,96
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com LP4SATAFM cable gender changer
Voorzie een IDE-schijf van stroom via een SATA-voedingsaansluiting.
Deze SATA naar LP4 Verloopkabel is voorzien van een vrouwelijke LP4-aansluiting en een mannelijke SATA-voedingsconnector voor het aansluiten van een IDE-harde schijf via een SATA-connector op de netvoeding van de computer.
The StarTech.com Advantage
- Voed een IDE harde schijf via een SATA-aansluiting van uw voeding
- Met levenslange garantie en gratis technische ondersteuning door StarTech.com
Deze SATA naar LP4 Verloopkabel is voorzien van een vrouwelijke LP4-aansluiting en een mannelijke SATA-voedingsconnector voor het aansluiten van een IDE-harde schijf via een SATA-connector op de netvoeding van de computer.
The StarTech.com Advantage
- Voed een IDE harde schijf via een SATA-aansluiting van uw voeding
- Met levenslange garantie en gratis technische ondersteuning door StarTech.com
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 15,1 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
Logistieke gegevens
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
Overige specificaties
| Hoogte | 10 mm |
|---|---|
| Aansluitingen | LP4, SATA |
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 50 mm |
Gewicht en omvang
| Nettogewicht | 20 g |
|---|---|
| Gewicht | 16 g |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Aansluiting 1 | SATA (15-pin) |
| Aansluiting 2 | LP4 (4-pin) |
StarTech.com LP4SATAFM cable gender changer
€ 0,96
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW