StarTech.com HDMIDVIMF cable gender changer
Artikelnummer:
HDMIDVIMF
€ 7,49
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com HDMIDVIMF cable gender changer
Sluit apparaten met DVI aan op apparaten met HDMI ingeschakeld en omgekeerd
De HDMIDVIMF HDMI-naar-DVI-kabeladapter heeft één HDMI mannelijke connector en één DVI-D vrouwelijke connector, waarmee een bidirectionele verbinding kan worden gemaakt tussen voor HDMI geschikte apparaten en voor DVI-D geschikte apparaten om zo compatibiliteitsproblemen op te lossen.
Deze hoogwaardige adapter is ontworpen en geproduceerd voor een betrouwbare HDMI-naar-DVI-verbinding en wordt gedekt door de levenslange garantie van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Geen meerdere kabels meer nodig en minder rommel
- Gegarandeerde betrouwbaarheid
De HDMIDVIMF HDMI-naar-DVI-kabeladapter heeft één HDMI mannelijke connector en één DVI-D vrouwelijke connector, waarmee een bidirectionele verbinding kan worden gemaakt tussen voor HDMI geschikte apparaten en voor DVI-D geschikte apparaten om zo compatibiliteitsproblemen op te lossen.
Deze hoogwaardige adapter is ontworpen en geproduceerd voor een betrouwbare HDMI-naar-DVI-verbinding en wordt gedekt door de levenslange garantie van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Geen meerdere kabels meer nodig en minder rommel
- Gegarandeerde betrouwbaarheid
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Overige specificaties
| Hoogte | 15 mm |
|---|---|
| Aansluitingen | 1 - HDMI Male / 1 - DVI-D Dual Link Female |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 50 mm |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 31 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Aansluiting 1 | HDMI |
| Aansluiting 2 | DVI-D |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
StarTech.com HDMIDVIMF cable gender changer
€ 7,49
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW