StarTech.com HDDDVIMM1M video cable adapter
Artikelnummer:
HDDDVIMM1M
€ 3,05
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com HDDDVIMM1M video cable adapter
Bekijk uw foto's of video's vanaf uw HDMI micro-Smartphone of ander mobiel apparaat tot op een afstand van 1 m van uw DVI-D-scherm
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 81,8 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 200 mm |
Logistieke gegevens
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 290 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 380 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 430 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 180 stuk(s) |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 71,6 g |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 5 mm |
Certificaten
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
|---|
Kenmerken
| Kabelafscherming | Aluminium mylar foil |
|---|---|
| Snoerlengte | 1 m |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bandwidth | 3900 MB/s |
| Aansluiting 1 | Micro-HDMI |
| Aansluiting 2 | DVI-D |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
StarTech.com HDDDVIMM1M video cable adapter
€ 3,05
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW