StarTech.com GC98FF
Artikelnummer:
GC98FF
€ 1,88
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com GC98FF
Converteer uw DB9 mannelijke connector in een RJ45 vrouwelijke connector
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 21 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
Logistieke gegevens
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
Overige specificaties
| Hoogte | 16 mm |
|---|---|
| Aansluitingen | DB9 Female, RJ45 Female |
| Breedte | 34 mm |
| Diepte | 85 mm |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 18 g |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, REACH |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 1 | DB-9 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
StarTech.com GC98FF
€ 1,88
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW