StarTech.com GC46FMKEY cable gender changer
Artikelnummer:
GC46FMKEY
€ 3,64
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com GC46FMKEY cable gender changer
De GC46FMKEY USB Toetsenbord naar PS/2 Adapter is voorzien van een vrouwelijke USB-connector type A en een mannelijke 6-DIN (PS/2) poort, zodat u een USB-toetsenbord kunt aansluiten op een computer via een PS/2-poort. De PS/2-toetsenbord USB-adapter is ontworpen voor betrouwbaarheid en betaalbaarheid en wordt geleverd met levenslange garantie door StarTech.com.
Merk op: Dit product is ontworpen als vervangende adapter voor toetsenborden waarbij origineel een USB-PS/2-adapter is meegeleverd. Als er bij uw product geen adapter is meegeleverd, raden we u aan ervoor in de plaats de PS22USB van StarTech.com te proberen.
StarTech.com Voordeel
- Sluit uw USB-toetsenbord aan op een PS/2-poort door een (vrouwelijke) USB-A-connector om te zetten naar een mannelijke 6-pins DIN(PS/2)-connector
- Gemakkelijk te installeren en te gebruiken
- Met levenslange garantie door StarTech.com
Merk op: Dit product is ontworpen als vervangende adapter voor toetsenborden waarbij origineel een USB-PS/2-adapter is meegeleverd. Als er bij uw product geen adapter is meegeleverd, raden we u aan ervoor in de plaats de PS22USB van StarTech.com te proberen.
StarTech.com Voordeel
- Sluit uw USB-toetsenbord aan op een PS/2-poort door een (vrouwelijke) USB-A-connector om te zetten naar een mannelijke 6-pins DIN(PS/2)-connector
- Gemakkelijk te installeren en te gebruiken
- Met levenslange garantie door StarTech.com
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 15 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 14 mm |
| Breedte verpakking | 90 mm |
Kenmerken
| Certificering | CE, REACH |
|---|---|
| Kleur van het product | Violet |
| Aansluiting 1 | PS/2 |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 13 g |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Overige specificaties
| Hoogte | 10 mm |
|---|---|
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 50 mm |
StarTech.com GC46FMKEY cable gender changer
€ 3,64
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW