StarTech.com ECUSB3S254F interface cards/adapter
Artikelnummer:
ECUSB3S254F
€ 30,00
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com ECUSB3S254F interface cards/adapter
Voeg twee USB 3.2 Gen 1-poorten toe via de ExpressCard-slot van uw laptop
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | ExpressCard |
|---|---|
| Output interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 23,8 g |
|---|---|
| Hoogte | 5 mm |
| Breedte | 54 mm |
| Diepte | 74 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Temperatuur bij opslag | -65 - 125 °C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Kenmerken
| Chipset | NEC uPD720200 |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 105 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 31 mm |
| Breedte verpakking | 175 mm |
Overige specificaties
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Windows XP(32/64-bit)/ Server 2003(32/64-bit)/ Vista(32/64-bit)/ Server 2008 R2/ 7(32/64-bit) |
StarTech.com ECUSB3S254F interface cards/adapter
€ 30,00
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW