StarTech.com ECUSB3S22 interface cards/adapter
Artikelnummer:
ECUSB3S22
€ 23,61
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com ECUSB3S22 interface cards/adapter
Voeg 2 USB 3.2 Gen 1-poorten toe aan uw laptop via een ExpressCard-slot
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | ExpressCard |
|---|---|
| Output interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 33 g |
|---|---|
| Hoogte | 12 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 115 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 60 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 150 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
Design
| Intern | Ja |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
Kenmerken
| Chipset | NEC uPD720200 |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 119 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 144 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Breedte verpakking | 173 mm |
Overige specificaties
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Windows XP(32/64-bit) / Server 2003(32/64-bit) / Vista(32/64-bit) / Server 2008 R2 / 7(32/64-bit) |
StarTech.com ECUSB3S22 interface cards/adapter
€ 23,61
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW