StarTech.com ECUSB3S11 interface cards/adapter
Artikelnummer:
ECUSB3S11
€ 22,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com ECUSB3S11 interface cards/adapter
Met de ECUSB3S11 verzonken gemonteerde 1-poorts USB 3.0 ExpressCard-adapter kunt u één USB 3.0 poortaansluiting via een ExpressCard-sleuf aan uw laptop toevoegen.
De USB 3.0 adapter heeft een uniek form-factor-design, waardoor deze volledig in een standaard 34 mm ExpressCard-sleuf past zonder uit te steken. De poort ligt bijna gelijk met de zijkanten van de laptop, waardoor u de kaart zelfs onderweg kunt laten zitten, zonder dat u bang hoeft te zijn dat de kaart of sleuf wordt beschadigd.
Deze met UASP-ondersteuning (USB Attached SCSI Protocol) verbeterde USB 3.0-controller werkt tot 70% sneller dan conventionele USB 3.0, als hij wordt gecombineerd met een behuizing met UASP-ondersteuning (N.B.: Voor UASP is een compatibel besturingssysteem vereist). Door een efficiënter protocol te gebruiken dan de traditionele USB BOT (Bulk-Only Transport) optimaliseert UASP-technologie transmissies door meerdere opdrachten tegelijkertijd te verwerken. Hierdoor worden de transmissiesnelheden aanzienlijk verhoogd met minder wachttijd voor datatransmissie. Zie voor meer informatie onze UASP-testresultaten.
De USB 3.0 ExpressCard-adapter ondersteunt datatransmissiesnelheden tot 5 Gbps, en is nog steeds neerwaarts compatibel met USB 2.0 tot 480 Mbps, of USB 1.1/1.0 tot 12/1,5 Mbps.
Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
Verbeterde prestatie met UASP
UASP wordt ondersteund in Windows® 8, Server 2012 en Linux kernel 2.6.3 of later. Uit tests blijkt dat UASP tot 70% sneller leest / 40% sneller schrijft dan traditionele USB 3.0 bij volle capaciteit.
Bij dezelfde volle capaciteit bleek uit de tests dat UASP ook tot 80% minder processorvermogen nodig heeft.
De testresultaten werden verkregen met een Intel® Ivy Bridge-systeem, add-on USB 3.0-kaarten van StarTech.com, een voor UASP geschikte StarTech.com-behuizing en een SATA III solid-state drive.
StarTech.com Voordeel
- Geen zorgen meer over beschadiging van de ExpressCard door vasthaken of geraakt worden dankzij het unieke verzonken design
- Verhoog de productiviteit met SuperSpeed USB 3.0-connectiviteit, met behoud van neerwaartse compatibiliteit met USB 2.0/1.x apparaten
- Bespaar tijd met tot 70% snellere bestandstransmissie dan traditionele USB 3.0 in combinatie met een behuizing met UASP-ondersteuning
De USB 3.0 adapter heeft een uniek form-factor-design, waardoor deze volledig in een standaard 34 mm ExpressCard-sleuf past zonder uit te steken. De poort ligt bijna gelijk met de zijkanten van de laptop, waardoor u de kaart zelfs onderweg kunt laten zitten, zonder dat u bang hoeft te zijn dat de kaart of sleuf wordt beschadigd.
Deze met UASP-ondersteuning (USB Attached SCSI Protocol) verbeterde USB 3.0-controller werkt tot 70% sneller dan conventionele USB 3.0, als hij wordt gecombineerd met een behuizing met UASP-ondersteuning (N.B.: Voor UASP is een compatibel besturingssysteem vereist). Door een efficiënter protocol te gebruiken dan de traditionele USB BOT (Bulk-Only Transport) optimaliseert UASP-technologie transmissies door meerdere opdrachten tegelijkertijd te verwerken. Hierdoor worden de transmissiesnelheden aanzienlijk verhoogd met minder wachttijd voor datatransmissie. Zie voor meer informatie onze UASP-testresultaten.
De USB 3.0 ExpressCard-adapter ondersteunt datatransmissiesnelheden tot 5 Gbps, en is nog steeds neerwaarts compatibel met USB 2.0 tot 480 Mbps, of USB 1.1/1.0 tot 12/1,5 Mbps.
Gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
Verbeterde prestatie met UASP
UASP wordt ondersteund in Windows® 8, Server 2012 en Linux kernel 2.6.3 of later. Uit tests blijkt dat UASP tot 70% sneller leest / 40% sneller schrijft dan traditionele USB 3.0 bij volle capaciteit.
Bij dezelfde volle capaciteit bleek uit de tests dat UASP ook tot 80% minder processorvermogen nodig heeft.
De testresultaten werden verkregen met een Intel® Ivy Bridge-systeem, add-on USB 3.0-kaarten van StarTech.com, een voor UASP geschikte StarTech.com-behuizing en een SATA III solid-state drive.
StarTech.com Voordeel
- Geen zorgen meer over beschadiging van de ExpressCard door vasthaken of geraakt worden dankzij het unieke verzonken design
- Verhoog de productiviteit met SuperSpeed USB 3.0-connectiviteit, met behoud van neerwaartse compatibiliteit met USB 2.0/1.x apparaten
- Bespaar tijd met tot 70% snellere bestandstransmissie dan traditionele USB 3.0 in combinatie met een behuizing met UASP-ondersteuning
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | ExpressCard |
|---|---|
| Output interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunt Linux | Ja |
|---|---|
| Ondersteunde server operating systems | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 24 g |
|---|---|
| Hoogte | 5 mm |
| Breedte | 34 mm |
| Diepte | 75 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Design
| Certificering | CE, FCC, TAA, REACH |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
Kenmerken
| Chipset | Renesas/NEC - µPD720202 |
|---|---|
| Data transfer snelheid (max) | 5 Gbit/s |
| UASP-ondersteuning | Ja |
Technische details
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 108 g |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Diepte verpakking | 131 mm |
| Hoogte verpakking | 32 mm |
| Breedte verpakking | 162 mm |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Meegeleverde drivers | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
StarTech.com ECUSB3S11 interface cards/adapter
€ 22,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW