StarTech.com DP2VGA video cable adapter
Artikelnummer:
DP2VGA
€ 18,23
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com DP2VGA video cable adapter
Sluit uw VGA-monitor aan op een computer met DisplayPort
Met de DP2VGA DisplayPort naar VGA adapter van StarTech.com kunt u een VGA-monitor aansluiten op een videokaart of andere bron met DisplayPort-uitgang en zo besparen op de kosten van het alleen wegens compatibiliteit moeten upgraden van uw beeldscherm.Met 2-jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com
The StarTech.com Advantage
- Gebruiksvriendelijke, compacte converter zorgt ervoor dat DisplayPort achterwaarts compatibel wordt met uw VGA-beeldscherm
Met de DP2VGA DisplayPort naar VGA adapter van StarTech.com kunt u een VGA-monitor aansluiten op een videokaart of andere bron met DisplayPort-uitgang en zo besparen op de kosten van het alleen wegens compatibiliteit moeten upgraden van uw beeldscherm.Met 2-jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com
The StarTech.com Advantage
- Gebruiksvriendelijke, compacte converter zorgt ervoor dat DisplayPort achterwaarts compatibel wordt met uw VGA-beeldscherm
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 72 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 216 mm |
| Hoogte verpakking | 192 mm |
| Breedte verpakking | 12 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 234 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 498 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 332 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 90 stuk(s) |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 68 g |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
|---|
Kenmerken
| Snoerlengte | 0,08 m |
|---|---|
| Maximum resolutie | 2048 x 1280 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2048 x 1280 |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Type converter | Actieve video-omzetter |
StarTech.com DP2VGA video cable adapter
€ 18,23
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW