StarTech.com DP2HDVGA video cable adapter
Artikelnummer:
DP2HDVGA
€ 17,89
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com DP2HDVGA video cable adapter
Sluit uw DisplayPort-computersysteem aan op een HDMI- of VGA-scherm
Met de DisplayPort naar HDMI + VGA-reisadapter kunt u uw voor DP geschikte Ultrabook of laptop op elk VGA- of HDMI-scherm aansluiten.
Aansluiting op bijna elk scherm met slechts één adapter
Waarom meerdere adapters als u er slechts één nodig heeft? Met deze enkelvoudige DisplayPort naar VGA en HDMI adapter kunt u erop vertrouwen dat uw computer kan communiceren met elk scherm in een moderne vergaderruimte of klaslokaal. Het is de ideale plug & play-oplossing voor BYOD (Bring Your Own Device) applicaties op kantoor.
Omdat de converter videoresoluties tot 1920x1200 of 1080p ondersteunt, kunt u bovendien uw DisplayPort-videobron op HDMI of VGA aansluiten, zonder de videokwaliteit te moeten opofferen.
Geniet van maximale mobiliteit
De A/V-reisadapter maximaliseert mobiliteit dankzij een compact en lichtgewicht design. De comfortabele constructie garandeert dat de adapter net zo mobiel is als uw laptop, omdat hij gemakkelijk in uw laptoptas of draagtas past en u niet meer verschillende adapters nodig hebt.
Met deze adapter kunt u bijna elke vergaderruimte binnenstappen en direct uw presentatie geven, waardoor u een prima eerste indruk maakt en niet meer in verlegenheid wordt gebracht omdat u in uw tas naar de juiste connector moet zoeken. Bovendien kan de 2-in-1 converter gemakkelijk zonder software of stuurprogramma's worden geïnstalleerd.
De DP2HDVGA van StarTech.com wordt gedekt door een 3-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Met de 2-in-1 adapter kunt u uw DP-computer aansluiten op elk HDMI- of VGA-scherm met slechts één adapter
- Maximaliseer uw mobiliteit met een compacte, lichtgewicht adapter die u gemakkelijk in uw laptoptas kunt meenemen
- Ondersteunt videoresoluties tot 1920x1200 of 1080p
Met de DisplayPort naar HDMI + VGA-reisadapter kunt u uw voor DP geschikte Ultrabook of laptop op elk VGA- of HDMI-scherm aansluiten.
Aansluiting op bijna elk scherm met slechts één adapter
Waarom meerdere adapters als u er slechts één nodig heeft? Met deze enkelvoudige DisplayPort naar VGA en HDMI adapter kunt u erop vertrouwen dat uw computer kan communiceren met elk scherm in een moderne vergaderruimte of klaslokaal. Het is de ideale plug & play-oplossing voor BYOD (Bring Your Own Device) applicaties op kantoor.
Omdat de converter videoresoluties tot 1920x1200 of 1080p ondersteunt, kunt u bovendien uw DisplayPort-videobron op HDMI of VGA aansluiten, zonder de videokwaliteit te moeten opofferen.
Geniet van maximale mobiliteit
De A/V-reisadapter maximaliseert mobiliteit dankzij een compact en lichtgewicht design. De comfortabele constructie garandeert dat de adapter net zo mobiel is als uw laptop, omdat hij gemakkelijk in uw laptoptas of draagtas past en u niet meer verschillende adapters nodig hebt.
Met deze adapter kunt u bijna elke vergaderruimte binnenstappen en direct uw presentatie geven, waardoor u een prima eerste indruk maakt en niet meer in verlegenheid wordt gebracht omdat u in uw tas naar de juiste connector moet zoeken. Bovendien kan de 2-in-1 converter gemakkelijk zonder software of stuurprogramma's worden geïnstalleerd.
De DP2HDVGA van StarTech.com wordt gedekt door een 3-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Met de 2-in-1 adapter kunt u uw DP-computer aansluiten op elk HDMI- of VGA-scherm met slechts één adapter
- Maximaliseer uw mobiliteit met een compacte, lichtgewicht adapter die u gemakkelijk in uw laptoptas kunt meenemen
- Ondersteunt videoresoluties tot 1920x1200 of 1080p
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 46 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 14 mm |
| Breedte verpakking | 200 mm |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
|---|
Overige specificaties
| Hoogte | 13 mm |
|---|---|
| Breedte | 58 mm |
| Diepte | 190 mm |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 37 g |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
Inhoud van de verpakking
| Gebruikershandleiding | Ja |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC, REACH |
|---|---|
| Plug and play | Ja |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Snoerlengte | 0,15 m |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
StarTech.com DP2HDVGA video cable adapter
€ 17,89
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW