StarTech.com CDPVDHMDPDP USB graphics adapter
Artikelnummer:
CDPVDHMDPDP
€ 35,67
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com CDPVDHMDPDP USB graphics adapter
USB-C™ naar VGA DVI HDMI® of mDP adapter | aluminium | 4K 60Hz | compact
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Gewicht en omvang
| USB kabel lengte | 0,101 m |
|---|---|
| Gewicht | 128 g |
Prestatie
| USB-connectortype | USB Type-C |
|---|---|
| Mini DisplayPort kwantiteit | 1 |
| Aantal displays ondersteund | 4 |
| Maximale resolutie (DVI) | 1920 x 1200 Pixels |
| Maximale resolutie (HDMI) | 4096 x 2160 Pixels |
| DVI-uitgang | Ja |
| Soort DVI-aansluiting | DVI-D |
| HDMI-uitgang | Ja |
| VGA (D-Sub)-uitgang | Ja |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | 0 - 60 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 220 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 330 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 30 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 18 mm |
|---|---|
| Breedte | 57 mm |
| Diepte | 109 mm |
Design
| Geïntegreerde USB-kabel | Ja |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 200 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 142 mm |
Energie
| Vermogensverbruik (max) | 95 W |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC, REACH |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Chipset | Parade - PS176, VIA/VLI - VL102, ITE -IT6516 |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
StarTech.com CDPVDHMDPDP USB graphics adapter
€ 35,67
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW