StarTech.com CDPVDHDMDPRG USB graphics adapter
Artikelnummer:
CDPVDHDMDPRG
€ 22,91
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com CDPVDHDMDPRG USB graphics adapter
USB Type-Câ„¢ naar VGA DVI HDMI of mDP | reisadapter | kabelmanagement
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Gewicht en omvang
| USB kabel lengte | 0,115 m |
|---|---|
| Gewicht | 180 g |
Prestatie
| USB-connectortype | USB Type-C |
|---|---|
| Mini DisplayPort kwantiteit | 1 |
| Aantal displays ondersteund | 4 |
| DVI-uitgang | Ja |
| Soort DVI-aansluiting | DVI-D |
| HDMI-uitgang | Ja |
| VGA (D-Sub)-uitgang | Ja |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC, DisplayLink, REACH |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Resolutie (maximum analoog) | 1920 x 1200 Pixels |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Chipset | Cypress - CYPD1120, Cypress - CY7C65210, Parade - PS8348B, Parade - PS171 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Roségoud |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
Design
| Geïntegreerde USB-kabel | Ja |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 100 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Hoogte verpakking | 16 mm |
| Breedte verpakking | 105 mm |
Eisen aan de omgeving
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 331 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 440 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 473 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 70 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 15 mm |
|---|---|
| Breedte | 142 mm |
| Diepte | 169 mm |
StarTech.com CDPVDHDMDPRG USB graphics adapter
€ 22,91
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW