StarTech.com CDP2DVIUCP USB graphics adapter
Artikelnummer:
CDP2DVIUCP
€ 7,94
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com CDP2DVIUCP USB graphics adapter
Gebruik deze USB Type C adapter voor DVI video output en om uw laptop op te laden via één USB C-poort
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Gewicht en omvang
| USB kabel lengte | 0,1 m |
|---|---|
| Gewicht | 32 g |
Prestatie
| USB-connectortype | USB Type-C |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| DVI-uitgang | Ja |
| Soort DVI-aansluiting | DVI-I |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| USB-connector vormfactor | Recht |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC, REACH |
|---|---|
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Chipset | Parade - PS171, VIA/VLI - VL100 |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| DisplayPort versie | 1.2 |
Design
| Geïntegreerde USB-kabel | Ja |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 100 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 172 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 145 mm |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 315 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 335 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 750 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 13 mm |
|---|---|
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 58 mm |
StarTech.com CDP2DVIUCP USB graphics adapter
€ 7,94
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW