StarTech.com CDP2DVIDP USB graphics adapter
Artikelnummer:
CDP2DVIDP
€ 40,35
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com CDP2DVIDP USB graphics adapter
Dual-Link video converter | Bus voeding | 2560x1600
Met deze USB-C naar DVI adapter kunt u uw USB Type-C apparaat op elk DVI-D scherm aansluiten, inclusief tv's, Apple Cinema HD Display en andere DVI dual-link monitors.
Ultieme compatibiliteit
Met een actieve conversie garandeert deze USB Type-C naar DVI adapter compatibiliteit met DVI dual-link monitors en schermen, waardoor u uw DVI scherm niet hoeft te upgraden naar een nieuwer model vanwege de compatibiliteit.
Ideaal voor op reis
Door zijn compacte, lichtgewicht ontwerp vormt deze actieve USB-C naar DVI-D adapter een handig reisaccessoire dat u met uw met USB-C uitgeruste computer kunt meenemen en gemakkelijk laptoptas of draagtas past. Dankzij het ultramobiele design is deze videoadapter perfect voor BYOD (Bring Your Own Device) applicaties op kantoor of onderweg.
Bovendien wordt deze DVI converter gevoed door de USB-C poort van het hostapparaat, zodat geen extra kabels of laders nodig zijn.
Ongeëvenaarde beeldkwaliteit
Deze DVI adapter is geschikt voor full dual-link resoluties tot 2560 x 1600 met de mogelijkheid om uw scherm te spiegelen of uw desktop uit te breiden. De USB 3.1 naar DVI adapter kan ook single-link schermen ondersteunen met resoluties tot 1920x1080.
Met eenvoudige plug & play connectiviteit biedt deze DVI videoadapter een probleemloze installatie.
De CDP2DVIDP wordt gedekt door een 3-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Sluit uw USB-C apparaat aan op elk(e) DVI-D scherm of tv, waaronder Apple Cinema HD Display
- Ervaar high-DVI dual-link beeldkwaliteit met ondersteuning van resoluties tot 2560x1600
- Dankzij het mobiele ontwerp is deze DVI converter de perfecte reisgezel
Met deze USB-C naar DVI adapter kunt u uw USB Type-C apparaat op elk DVI-D scherm aansluiten, inclusief tv's, Apple Cinema HD Display en andere DVI dual-link monitors.
Ultieme compatibiliteit
Met een actieve conversie garandeert deze USB Type-C naar DVI adapter compatibiliteit met DVI dual-link monitors en schermen, waardoor u uw DVI scherm niet hoeft te upgraden naar een nieuwer model vanwege de compatibiliteit.
Ideaal voor op reis
Door zijn compacte, lichtgewicht ontwerp vormt deze actieve USB-C naar DVI-D adapter een handig reisaccessoire dat u met uw met USB-C uitgeruste computer kunt meenemen en gemakkelijk laptoptas of draagtas past. Dankzij het ultramobiele design is deze videoadapter perfect voor BYOD (Bring Your Own Device) applicaties op kantoor of onderweg.
Bovendien wordt deze DVI converter gevoed door de USB-C poort van het hostapparaat, zodat geen extra kabels of laders nodig zijn.
Ongeëvenaarde beeldkwaliteit
Deze DVI adapter is geschikt voor full dual-link resoluties tot 2560 x 1600 met de mogelijkheid om uw scherm te spiegelen of uw desktop uit te breiden. De USB 3.1 naar DVI adapter kan ook single-link schermen ondersteunen met resoluties tot 1920x1080.
Met eenvoudige plug & play connectiviteit biedt deze DVI videoadapter een probleemloze installatie.
De CDP2DVIDP wordt gedekt door een 3-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
- Sluit uw USB-C apparaat aan op elk(e) DVI-D scherm of tv, waaronder Apple Cinema HD Display
- Ervaar high-DVI dual-link beeldkwaliteit met ondersteuning van resoluties tot 2560x1600
- Dankzij het mobiele ontwerp is deze DVI converter de perfecte reisgezel
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 130 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 144 mm |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Overige specificaties
| Hoogte | 13 mm |
|---|---|
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 86 mm |
Gewicht en omvang
| USB kabel lengte | 0,152 m |
|---|---|
| Gewicht | 65 g |
Prestatie
| Aantal displays ondersteund | 1 |
|---|---|
| DVI-uitgang | Ja |
| Soort DVI-aansluiting | DVI-I |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | CE, FCC, REACH |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Chipset | Synaptics VMM2320, Via VL100, Texas Instruments SN75DP139 |
| Maximum resolutie | 2560 x 1600 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1600 (WQXGA) |
StarTech.com CDP2DVIDP USB graphics adapter
€ 40,35
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW