StarTech.com CDP2DPUCP USB graphics adapter
Artikelnummer:
CDP2DPUCP
€ 17,12
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com CDP2DPUCP USB graphics adapter
Gebruik één USB Type-C poort van uw laptop om DisplayPort-video weer te geven en de laptop op te laden
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Gewicht en omvang
| USB kabel lengte | 0,1 m |
|---|---|
| Gewicht | 22 g |
Prestatie
| USB-connectortype | USB Type-C |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Data transfer snelheid (max) | 21,6 Gbit/s |
| DisplayPort-uitgang | Ja |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| USB-connector vormfactor | Recht |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | FCC, CE, REACH |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Chipset | PERICOM - PI3DPX1203, VIA/VLI - VL100 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 768, 1280 x 800, 1360 x 768 (WXGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2048 x 1280, 2560 x 1600 (WQXGA), 3840 x 2160 |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
Design
| Geïntegreerde USB-kabel | Ja |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 100 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 170 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 145 mm |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 315 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 330 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 525 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 12 mm |
|---|---|
| Breedte | 43 mm |
| Diepte | 187 mm |
StarTech.com CDP2DPUCP USB graphics adapter
€ 17,12
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW