StarTech.com CDP2DPFC USB graphics adapter
Artikelnummer:
CDP2DPFC
€ 6,98
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com CDP2DPFC USB graphics adapter
USB Type C Display adapter | 1080p | ingebouwde flex kabel | Mac & Windows
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 21,5 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 90 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 125 mm |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 270 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 450 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 355 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 400 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 14 mm |
|---|---|
| Breedte | 48 mm |
| Diepte | 32 mm |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 18 g |
|---|
Prestatie
| USB-connectortype | USB Type-C |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Data transfer snelheid (max) | 32,4 Gbit/s |
| DisplayPort-uitgang | Ja |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Certificering | REACH, CE, FCC |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| HDCP | Ja |
| DisplayPort versie | 1.4 |
Minimale systeemeisen
| Mac-compatibiliteit | Ja |
|---|
StarTech.com CDP2DPFC USB graphics adapter
€ 6,98
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW