StarTech.com 6 ft. Coax SVGA Cable HDDB15M to 5 BNC Male
Artikelnummer:
VGABNC5
€ 11,35
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com 6 ft. Coax SVGA Cable HDDB15M to 5 BNC MaleSpecificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
|---|
Overige specificaties
| Aansluitingen | High Density DB15 Male, 5 BNC Male |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 264 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 290 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Breedte verpakking | 145 mm |
Kenmerken
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,83 m |
| Kleur van het product | Zwart |
StarTech.com 6 ft. Coax SVGA Cable HDDB15M to 5 BNC Male
€ 11,35
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW