StarTech.com 3M-DP-HDMI-4K60-GR video cable adapter
Artikelnummer:
3M-DP-HDMI-4K60-GR
€ 24,34
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com 3M-DP-HDMI-4K60-GR video cable adapter
StarTech.com 3M-DP-HDMI-4K60-GR. Snoerlengte: 3 m, Aansluiting 1: DisplayPort, Aansluiting 2: HDMI Type A (Standaard). Certificaten van naleving: RoHS. Diameter van de kabel: 5,5 mm. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 110 mm, Hoogte verpakking: 23 mm. (Buitenste) hoofdverpakking breedte: 410 mm, (Buitenste) hoofdverpakking lengte: 275 mm, (Buitenste) hoofdverpakking hoogte: 265 mm
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 185 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 23 mm |
| Breedte verpakking | 190 mm |
Certificaten
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Kenmerken
| Kleurdiepte | 10 Bit |
|---|---|
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Kleurensampling | 4:4:4 |
| Chipset | Synaptics - VMR7100 |
| Snoerlengte | 3 m |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bandwidth | 18000 MB/s |
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160, 3840 x 2160, 3200 x 1800, 3072 x 1728, 2560 x 1440, 1920 x 1200 (WUXGA), 2048 x 1536 (QXGA) |
| HDMI versie | 2.0b |
| HDCP | Ja |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| HDCP versie | 1.4/2.3 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Ondersteunde audiokanalen | 7.1 |
Gewicht en omvang
| Diameter van de kabel | 5,5 mm |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Logistieke gegevens
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 265 mm |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 410 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 275 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
StarTech.com 3M-DP-HDMI-4K60-GR video cable adapter
€ 24,34
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW