StarTech.com 25S22M2NGFFR interface cards/adapter
Artikelnummer:
25S22M2NGFFR
€ 30,27
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com 25S22M2NGFFR interface cards/adapter
Installeer twee M.2 SSD's in een 2,5 inch bay om een krachtige opslag met configureerbare RAID te maken
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Poorten & interfaces
| Hostinterface | SATA |
|---|---|
| Output interface | M.2 |
| SATA herziening | 3.0 |
| Poort-multiplier | Ja |
Technische details
| Certificaten van naleving | RoHS |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 118 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 165 mm |
| Hoogte verpakking | 31 mm |
| Breedte verpakking | 131 mm |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
Overige specificaties
| Materiaal | Kunststof, Staal |
|---|
Design
| Mean time between failures (MTBF) | 500000 uur |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Metallic, Wit, Geel |
Kenmerken
| Chipset | ASMedia - ASM1092R |
|---|---|
| Soorten RAID | 0, 1, BIG, JBOD |
| Data transfer snelheid (max) | 6 Gbit/s |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 55 g |
|---|---|
| Hoogte | 8 mm |
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 98 mm |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 85 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
StarTech.com 25S22M2NGFFR interface cards/adapter
€ 30,27
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW