StarTech.com 107B-USB-HDMI USB graphics adapter
Artikelnummer:
107B-USB-HDMI
€ 42,14
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
StarTech.com 107B-USB-HDMI USB graphics adapter
Multi-Monitor USB-A of USB-C Adapter | 1x 4K 30Hz + 1x 1080p | Windows, macOS, & Chrome OS
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
Specificaties
Algemeen
| Merk | StarTech.com |
|---|
Gewicht en omvang
| USB kabel lengte | 0,11 m |
|---|---|
| Gewicht | 83 g |
Prestatie
| Intern geheugen | 8192 MB |
|---|---|
| Intern geheugentype | DDR3 |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Data transfer snelheid (max) | 5 Gbit/s |
| HDMI-uitgang | Ja |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| USB-connector vormfactor | Recht |
Certificaten
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
|---|
Kenmerken
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 30 Hz |
| Chipset | Silicon Motion - SM768 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Grijs |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| HDMI versie | 1.4 |
Minimale systeemeisen
| Mac-compatibiliteit | Ja |
|---|
Design
| Geïntegreerde USB-kabel | Ja |
|---|
Verpakking
| Gewicht verpakking | 80 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 172 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Breedte verpakking | 143 mm |
Eisen aan de omgeving
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 310 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 490 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 370 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
Overige specificaties
| Hoogte | 15 mm |
|---|---|
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 100 mm |
StarTech.com 107B-USB-HDMI USB graphics adapter
€ 42,14
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW