Seagate One Touch HDD 1 TB external hard drive
Artikelnummer:
STKY1000401
€ 65,02
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
Seagate One Touch HDD 1 TB external hard drive
Seagate One Touch HDD 1 TB. HDD capaciteit: 1 TB, HDD omvang: 2.5". USB-versie: 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Kleur van het product: Zilver
Specificaties
Algemeen
| Merk | Seagate |
|---|
Poorten & interfaces
| USB-versie | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
|---|---|
| USB-connector | Micro-USB B |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 148 g |
|---|---|
| Hoogte | 114,8 mm |
| Breedte | 78 mm |
| Diepte | 11,7 mm |
Energie
| Busgevoed | USB |
|---|
Harde schijf
| HDD omvang | 2.5" |
|---|---|
| HDD capaciteit | 1 TB |
Kenmerken
| Kleur van het product | Zilver |
|---|---|
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
Verpakking
| Meegeleverde kabels | Micro-USB |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Gewicht verpakking | 233 g |
| Diepte verpakking | 37,5 mm |
| Hoogte verpakking | 146 mm |
| Breedte verpakking | 106 mm |
Beveiliging
| Hardware encryptie | Ja |
|---|---|
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
Seagate One Touch HDD 1 TB external hard drive
€ 65,02
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW