Logitech Slim Folio
Artikelnummer:
920-009474
€ 84,00
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
Logitech Slim Folio
Bluetooth Slim Folio iPad 7/8/9.Gen zwart |920-009474
Specificaties
Algemeen
| Merk | Logitech |
|---|
Prestatie
| Pen houder | Ja |
|---|---|
| Compatibiliteit | {loc-value} |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Maximale schermgrootte | 25,9 cm (10.2") |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Afdekzeil | Ja |
Minimale systeemeisen
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iOS |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716060 |
|---|
Inhoud van de verpakking
| Batterijen inbegrepen | Ja |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
Toetsenbord
| Toetsenbordindeling | QWERTZ |
|---|---|
| Taal toetsenbord | Duits |
Poorten & interfaces
| Aansluiting | Bluetooth |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 495 g |
|---|---|
| Hoogte | 184,9 mm |
| Breedte | 256,9 mm |
| Diepte | 21,5 mm |
Energie
| Stroombron | Batterij/Accu |
|---|
Logitech Slim Folio
€ 84,00
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW