Jabra 8800-00-99 cable gender changer
Artikelnummer:
8800-00-99
€ 15,77
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
Jabra 8800-00-99 cable gender changer
Jabra 8800-00-99. Aansluiting 1: Quick Disconnect (QD), Aansluiting 2: 3.5 mm. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
Algemeen
| Merk | Jabra |
|---|
Certificaten
| Certificaten van naleving | CE |
|---|
Kenmerken
| Kleur van het product | Zwart |
|---|---|
| Aansluiting 1 | Quick Disconnect (QD) |
| Aansluiting 2 | 3.5 mm |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
Verpakking
| Gewicht verpakking | 40 g |
|---|---|
| Diepte verpakking | 5 mm |
| Hoogte verpakking | 200 mm |
| Breedte verpakking | 135 mm |
Logistieke gegevens
| Land van herkomst | China |
|---|
Jabra 8800-00-99 cable gender changer
€ 15,77
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW