HPE Xeon Intel -Gold 6342 2.8GHz 24-core 230W for processor 2,8 GHz 36 MB L3
Artikelnummer:
P36936-B21
€ 5.078,96
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Xeon Intel -Gold 6342 2.8GHz 24-core 230W for processor 2,8 GHz 36 MB L3
Xeon Gold 6342 Processor 2.8 Ghz 36 Mb |P36936-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| Ondersteunde instructie sets | SSE4.2, AVX, AVX 2.0, AVX-512 |
|---|---|
| PCI Express slots versie | 4.0 |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Schaalbaarheid | 2S |
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 64 |
| Marktsegment | Server |
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 3200 MHz |
Technische details
| Aantal UPI-koppelingen | 3 |
|---|
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8542310001 |
|---|
Processor
| Systeembus | 11,2 GT/s |
|---|---|
| Processormodel | 6342 |
| Processor lithografie | 10 nm |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Gold |
| Processor socket | LGA 4189 |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Processor aantal threads | 48 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,5 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 36 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 230 W |
| Codenaam processor | Ice Lake |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,8 GHz |
| Processorgeneratie | 3e generatie Intel® Xeon® schaalbaar |
Eisen aan de omgeving
| Tcase | 81 °C |
|---|
Processor speciale functies
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
|---|---|
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
| Intel® Speed Shift-technologie | Ja |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) eenheden | 2 |
Gewicht en omvang
| Verpakkingsgrootte processor | 77.5 x 56.5 mm |
|---|
HPE Xeon Intel -Gold 6342 2.8GHz 24-core 230W for processor 2,8 GHz 36 MB L3
€ 5.078,96
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW