HPE Xeon Intel 6515P 2.3GHz 16-core 150W for processor 2,3 GHz 72 MB L3
Artikelnummer:
P74506-B21
€ 1.065,27
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Xeon Intel 6515P 2.3GHz 16-core 150W for processor 2,3 GHz 72 MB L3
HPE Intel Xeon 6515P 2.3GHz 16-core 150W Processor for HPE |P74506-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 5.0 |
|---|---|
| Execute Disable Bit | Ja |
| Schaalbaarheid | 2S |
| Maximaal aantal PCI Express-lijnen | 88 |
Processor speciale functies
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
|---|---|
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
| Intel® Speed Shift-technologie | Ja |
Processor
| Processormodel | 6515P |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® |
| Processor socket | LGA 4710 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 32 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,8 GHz |
| Processor cache | 72 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 150 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,3 GHz |
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 4 TB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR5-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 6400 MHz |
HPE Xeon Intel 6515P 2.3GHz 16-core 150W for processor 2,3 GHz 72 MB L3
€ 1.065,27
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW