HPE P39737-B21 processor 3 GHz 128 MB L3
Artikelnummer:
P39737-B21
€ 1.174,18
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE P39737-B21 processor 3 GHz 128 MB L3
AMD EPYC 7302P 3.0GHz 16-core 155W Processor Kit for HPE ProLiant DL345 Gen10 Plus |P39737-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| PCI Express slots versie | 4.0 |
|---|
Gewicht en omvang
| Gewicht | 410 g |
|---|---|
| Hoogte | 36,1 mm |
| Breedte | 223 mm |
| Diepte | 287 mm |
Processor
| Processormodel | 7302P |
|---|---|
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processor socket | Socket SP3 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 32 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,3 GHz |
| Processor cache | 128 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 3 GHz |
Geheugen
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
|---|---|
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
Logistieke gegevens
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85423119 |
|---|
HPE P39737-B21 processor 3 GHz 128 MB L3
€ 1.174,18
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW