HPE Intel Xeon X5660 processor 2,8 GHz 12 MB Smart Cache
Artikelnummer:
586631-002
€ 1.422,23
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon X5660 processor 2,8 GHz 12 MB Smart Cache
Intel X5660 6-core processor, 2.80GHz, LGA 1366 |586631-002
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| Idle States | Ja |
|---|---|
| CPU configuratie (max) | 2 |
| Ondersteunde instructie sets | SSE4.2 |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Marktsegment | Server |
Overige specificaties
| Compatibiliteit | ProLiant SL2x170z G6 |
|---|
Processor speciale functies
| Intel® Demand Based Switching | Ja |
|---|---|
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
| Intel® Turbo Boost Technology | 1.0 |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Ja |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Ja |
| Intel® Trusted Execution Technology | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
Processor
| VID Voltage Range | 0,75 - 1,35 V |
|---|---|
| Systeembus | 6,4 GT/s |
| aantal QPI links | 2 |
| Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) | 32 GB/s |
| Processormodel | X5660 |
| Processor lithografie | 32 nm |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® 5000 reeks |
| Processor socket | LGA 1366 (Socket B) |
| Stepping | B1 |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,2 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 12 MB |
| Bus type | QPI |
| Thermal Design Power (TDP) | 95 W |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorserie | Intel Xeon 5000 Series |
| Basisfrequentie processor | 2,8 GHz |
Eisen aan de omgeving
| Tcase | 81,3 °C |
|---|
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Driekanaals |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 288 GB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR3-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 800,1066,1333 MHz |
HPE Intel Xeon X5660 processor 2,8 GHz 12 MB Smart Cache
€ 1.422,23
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW