HPE Intel Xeon W5580 processor 3,2 GHz 8 MB Smart Cache
Artikelnummer:
484423-001
€ 210,58
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon W5580 processor 3,2 GHz 8 MB Smart Cache
Ic Up Nehalemepw55803 2Ghz 8M |484423-001
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Kenmerken
| Idle States | Ja |
|---|---|
| CPU configuratie (max) | 2 |
| Aantal Processing Die Transistors | 731 M |
| Processing die grootte | 263 mm² |
| Execute Disable Bit | Ja |
| Marktsegment | Server |
Overige specificaties
| Compatibiliteit | HP Proliant DL360 G6. HP Proliant DL160 G6. HP Proliant DL180 G6. HP Rack Servers. HP Proliant DL380p G8. HP Proliant DL380 G7. HP Proliant DL380 G5 |
|---|
Processor speciale functies
| Intel® Demand Based Switching | Ja |
|---|---|
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | Ja |
| Intel® Turbo Boost Technology | 1.0 |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Ja |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Ja |
| Intel® 64 | Ja |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Ja |
Processor
| VID Voltage Range | 0,75 - 1,35 V |
|---|---|
| Systeembus | 6,4 GT/s |
| aantal QPI links | 2 |
| Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) | 32 GB/s |
| Processormodel | W5580 |
| Processor lithografie | 45 nm |
| Processorfamilie | Intel® Xeon® 5000 reeks |
| Processor socket | LGA 1366 (Socket B) |
| Stepping | D0 |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,46 GHz |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Processor cache | 8 MB |
| Bus type | QPI |
| Thermal Design Power (TDP) | 130 W |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorserie | Intel Xeon 5500 Series |
| Basisfrequentie processor | 3,2 GHz |
Eisen aan de omgeving
| Tcase | 67 °C |
|---|
Geheugen
| ECC | Ja |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Driekanaals |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 144 GB |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR3-SDRAM |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 800,1066,1333 MHz |
HPE Intel Xeon W5580 processor 3,2 GHz 8 MB Smart Cache
€ 210,58
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW