HPE Intel Xeon-Platinum 8593Q 2.2GHz 64-core 385W Kit for Cray XD processor 2,2 GHz 320 MB L3
Artikelnummer:
P70089-B21
€ 38.582,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW
Niet op voorraad
- Gratis verzending
- Gratis retourneren
- Op werkdagen voor 17:00 besteld, dezelfde dag verzonden
Omschrijving
HPE Intel Xeon-Platinum 8593Q 2.2GHz 64-core 385W Kit for Cray XD processor 2,2 GHz 320 MB L3
Intel Xeon-Platinum 8593Q 2.2Ghz 64-Core 385W Processor Kit For Cray Xd |P70089-B21
Specificaties
Algemeen
| Merk | HPE |
|---|
Geheugen
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 5600 MHz |
|---|
Processor
| Processormodel | 8593Q |
|---|---|
| Processorfamilie | Intel® Xeon® Platinum |
| Aantal processorkernen | 64 |
| Processor cache | 320 MB |
| Thermal Design Power (TDP) | 385 W |
| Processor cache type | L3 |
| Basisfrequentie processor | 2,2 GHz |
Gewicht en omvang
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Hoogte | 287,3 mm |
| Breedte | 36,6 mm |
| Diepte | 222,3 mm |
HPE Intel Xeon-Platinum 8593Q 2.2GHz 64-core 385W Kit for Cray XD processor 2,2 GHz 320 MB L3
€ 38.582,25
excl. BTW
excl. BTW
excl. BTW